بهم اجازه نمییدن برم :( منم نمیام مسافرت! نمیرم! نمیرم! فک نکنن چون مسابقه کنسل شد مسافرت میام! من هیییییچ جا نمیام میمونم تو خونه.
 استاد هم الکی همش دلداری میده که اره تو خیلی خوبی ضرباتت عالیه مبارزت خوبه اگه میومدی میتونستی مقام بیاری با همین اینایی که قراره باهاشون مسابقه بدی استانی میخوری اونجا شکستشون بده :( نمیخام :((
 کمربندم افتاد همون شهریور. میدونم آره میدونم که در حالت عادی باید آذر کمربند آبیمو ببندم! اره میدونم تا الان سه ماه زودتر کمربندم جلو افتاده. اره میدونم ولی ببین! اگه اینو برم یک ماه زودتر اگه کشوری هم مقام بیارم باز هم کمربندم جلو میفته اولای سال دیگه کمربند مشکیمو میبندم نه آخرای سال! خیییلی فرقشه خیلی! مامانم میگه خب اصن فرض کن حالا مشکی ای! میخوای چیکار کنی؟! گفتم میخام برم نینجوتسو گفت خب الان برو! الان نمییییتونم ول کنم. یک سال تمام زحمت کشیدم چجوری ول کنم؟! اصن بدم میاد نصفه ول کنم مشکیمو میگیرم میرم نینجوتسو. اصن اشتباه من همین بود که پارسال میخواستم برم نینجوتسو نباید کوتاه میومدم باید هرجوری شده میرفتم. نه اینکه حالا بگم خب هاپکیدو میرم!
هیچ جوره راضی نمیشه. میگه منو بابات راضی نیستیم حالا میخای برو. ینی چی! ینی چی! بهش میگم خو راضی شو گفت نمیتونم خب دلشوره دارم بلا سرت بیاد اونوقت چی!

میگه حالا مشکیتو اصن گرفتی پول داری بری نینجوتسو؟! :// میگه پارسال شهریه اش هشتاد تومن بود الان که دختران نینجا اومدن ببین چقدر افزایش دادند!

لعنت به هرچی پوله لعنت لعنت لعنت.

مشخصات

آخرین جستجو ها