+ خداحافظ خانم
+ کوثر
+بله
برمیگردم و دستشو جلو میاره منم فکر کردم برای خدافظی رسمی تر دستمو بردم جلو که گیر کردم بعله گیر کردم
+ پس هفته ی دیگه مینویسیا. واقعی:/ 
+:)
+ قول بده
+:)))
+ بگو، قول بده

+))))))))
ول کنننن نبببوووود چراا؟! ایح
برای اینکه دستمو ول کنه یک باشه ای گفتم.
من گقتم باشه، یعنی قول دادم؟! چراااا؟! عی د فاااک. ازش بدم میاد از هرکسی که به طور کامل من رو بشناسه بدم میاد:// اون از اون دفه مه کامل زیر ذره بینم قرار داده بود مثل بلبل داشت منو میگفت، اینم از این رفتارش.
عاه! اینم بگم تو کلاس همین امروز یک چی شد گفت: هر کسی باید باهاش یک جور رفتار کرد چون هر کس حالتای خاص خودشو داره علایق و رفتارای خودشو داره و.»

ازززش بدم میاااد، بدم میااااد، بدم میااااد، از هرکسییی که منو کامل بلد باشه و بدونه چجوری بام رفتار کنه هم بدم میاااد:/// چراااا؟ چرااا؟ اینقدر ضایعم؟ چرا اینقدر پیشش ضایعم؟ چرااا؟ یکی به من بگه چرااا؟! ://
اینقدر ضایعم که فهمیده بود بعد سه هفته هنوز انجامش ندادم، اینقدر ضایعم که معلومه از برخورد کردن با خودم میترسم، اینقدر ضایعم که میدونه در این نوع کارا تا مجبور» نشم این شکلی که باید انجام نمیدم. چراااا؟!
ای د فاااااک، ینی من از فردا باید بنویسم؟ ینی من اگه هفته ی دیگه برم و اینقدر ضایعم که معلومم نوشتم یا نه، حتی میفهمه دروغ گفتم یا نهههه اینقدر ضاییییعممم:/// چراااا. پیش هیچ کس تا الان اینقدر ضایع نبودم:) خوشمان امد:)) 
ینی چی، ینی چی الان قول دادم؟ ینی چی اگه هفته دیگه برم و انجام ن ذده باضم خیلی خیته؟:///
ولیی به خاطر این نمینویسم! به خاطر این مینویسم مطمینه این کار کمکم میکنه!:/ و اینقدر ضایعم که از کجا معلوم واقعا درست نگفته باشه؟!://
بعله:// یک عدد ضایع هستم:// حس عجیبیس:// 

امرور چقدر خوب بود:)) همه ازم تعریف میکردند:))) از اون تعریفای به دل نشین:)) ظاهر هم مهمه» راحتی خود ادمم مهمه» وقتی خودت باشی میتونی همینقدر ری اکشن مثبت بگیری» وقتی خودت باشی میتونب همونقدر هم ری اکشن منفی بگیری» 
:))))))) 
برگشتم خونه مامان گفت کسس بهت نخندید؟:// منم خر ذوق گفتم نهههه:))) تازه همه هم گفتند که چقدر خوشگله چقدر خوبه و هی تعریف میکردند:)))
:// همه مامان دارند ماهم مامان داریم، و الان بیشتر از قبل مصمم که دیگه مثل مامانم نباشم، و حتی یک درصد هم به حرفاش توجه نکنم از زمیین تا اسمون باهم فرق داریم و این نوع تحقیر حالتاش تو این مواقع متنفرم. خب من دووووس دارم:// مشکلش چیه؟! اه از مامانم و این خطای مرزی الکیش خسته شدم، بعله، چقدر خوشحالم که امروز اینقدر خودم بودم (بعله الکی نبود اینقدر ضایع بود خانم ضایع) ماماااان ازت متنفرم، از تو، از حالتات، از فکرات، از همهههه چیزت، عجیب که خانم هم مثل تو فکر میکنه:// ولیییی چرا اون با تو فرق داره؟ خب توهم همین شکلی با ادم برخورد کن خاا. (وی یادش رفت چند ساعت پیش در مورد حرمت باهاش داشت بحث میکرد) 

+یک چی بگم؟ چقدر خوبه که دارمت:)) اصن کلا از سر تا پا امیدی تو:))) از حرفای عادی گرفته تا اون میم مالکیتی که وقتایی ناراحتم میزاری پشت اسمم، نمیدونم چرا ولی هم فقط تو، فقط تو میتونی همچین حسی بهم بدی، امید، بمون، همیشه، همون جور سرمو بزارم رو شونه ات و غرق شم:)) عاشقتم:)) همیشه پاش و بهم امید بده، همه چیز به تو ربط پیدا کنه امید میگیرم، مخصوصا اگه خودم به تو مربوط بشم! (برای اِسْه)

+ باورم نمیشه کتاب هردو میمیرند رو دارم:/ ابجیم میخاد بگیره بخونتش نمیخام بدم:( اول باید خودم بخونم باورم شه دارمش، چه معنی داره اول اون بخونه؟ میترسم پاشم ببینم نی؟ چه معنی میده نباشه؟ مال یکی دیگه باشه؟ مال خودمه:( هیس! مال خودمه:(

+میییییتررررسمممممممممممم ://// بایع

+معلم حلقه ادم کاملی نی، ولی هر کی هست منو میشناسه:/ و خوب بلده چجوری یام رفتار کنه و حرف بزنه :// چی از این بیشتر؟؟

مشخصات

آخرین جستجو ها