غرایی که میزنم و پاک میشن  رو دوست ندارم دوباره بنویسم :)

ولی یک تیکه از غرمو مینویسم

زهرا نمونه دولتی رفت

زینب تیزهوشان

رقیه غیر دولتی

من ؟ 

به من رسید چی شد؟ :)))))))))))))))))))))))))

رفتم پس اندازمو نگاه کردم با اون سیصد تومنی که قرض دادم بیشتر از پونصد تومن میشه :))) باورم نمیشه :))) اصن حتی فکرشم نمیکردم پونصد تومنه حتی بمونه چه برسه اینکه بیشتر هم بشه اونم اینقدر :)))))) چون خیلی خرج کردم :))))) اه از خودم راضیم. هر چی  هم در طول تابستون خرج کردم نوش جونم :))))))))))) اصن الان که میبینم هر چی که تو کافه خوردم با اینکه دو برابر بود قیمتش چسبید :)) اصن همه چی این ابستون چسبید :))) چقدرم چسبید :))) خیییییلی چسبید :))))))))) اگه اینم خرج میکردم چی میشد؟ ( بیخیال چی میشد حالا که خرج کردی!) 

فقط حکم خمس دادن چجوریاس؟ :( من بلد نیستم. چون تا قبل از اون ینی تا سه سال پیش پولامو میدادم دست بابا :)) ولی اب میرفت اونم هوایی :)) چون هرچی خرج میکردم از حساب کم میکرد :)) ولی اینجوری دیگه جسابی ندارم که خرج شه :)) بعله :))) چقدرم زیاد زیاد خرج میش من نمیتونستم کنترلش کنم! چون دست من نبود که بتونم کنترل کنم!

به شما این تابستون چسبید؟ :)))))

اه شدیدا رو مد غر زدن این که یک ذره هم اهمیت ندارم

روز تولدم مامان گفت پاشو بریم میز ببینیم و اینا شاید یک میز خوب پیدا شد برای هدیه تولدش. بابام گفت نه نیست. مامان خب حالا بریم بگردیم. بابام گفت دارم میگم نه نیست ینی نه نیست نمیریم :/ :)))))))))))))))))

زهرش هم از اینکه اون نیم ساعت سر اینترنت که باهاش بحث کردمم ریخت :))))))))) بعله :)))))))))) حتی یک ذره هم به چپم نی ( با ادب باشید دست چپم) 

من میز میخام :))))))) دیروز اب ریخت کل فرش کثیق شد :))) این فرض اتاق که به گا رفت. ولی بدبخت وسایلام همشششششش رنگیه , لباسام, عروسکم, کیفم , وسایلم و. هر جا فکر کنی رنگیه :))))))) و عجیب هم جاشون مونده! :)))))))))

واقعا توقع زیادیه که هر دفه اینارو جمع کنم و دوباره درارم :)) اگه قبلا کنار تختم بودن الان جاشون تو کمده هی هر دفه باید تو اون داخل داخل بچپونمشون! 

بازم غر بزنم برای اینکه یک ذره هم اهمیت ندارم ؟ :))))))) نه دیگه بقیه غرا بمونه برا بعدا همینقدر فعلاارام گشتم :)))

ولی پس من چی ؟ من ؟

+ پس من چی وانتونز/ مگه میتونی منو ا یادت ببره :) ( همه میتونن )

مشخصات

آخرین جستجو ها